kurz základov kreslenia pre každého – 1. level

TERMÍN: 3. október 2021 (nedeľa)
ČAS: 10:00 – 18:00 hod.
MIESTO: Bratislava, Stará jedáleň – komunitné centrum, Pekná cesta 4
CENA: 65,- Eur
  • Možnosť platenia poukážkami BenefitPlus, Edenred a Cafeteria
  • Chcete kurz darovať ? Radi Vám vystavíme darčekovú poukážku.

Intenzívny zážitkový kurz kreslenia pravou hemisférou vás presvedčí,
že učiť sa kresliť môže byť poučné aj zábavné.
Talent nie je podmienkou. Nadobudnuté skúsenosti môžu znamenať pre váš život viac, ako si dokážete predstaviť.

PROGRAM

Na kurze sa na pravú mozgovú hemisféru naladíme pomocou zdanlivo jednoduchých cvičení a postupne sa zbavujeme obáv, že to nezvládneme. Každý účastník dostane potrebné informácie a dostatočný čas, aby pochopil a prakticky si vyskúšal jednotlivé postupy. Na kurze sa nielen kreslí – striedame ho s harmonizačnými a kompenzačnými technikami.

Kurz je intenzívny, takže budete prekvapení vlastnými pokrokmi. Okrem kresliarskych zručností si odnesiete obal s kresbami, teoretické materiály a certifikát.

Na tento základný kurz nadväzuje 2. level, účastníkov budeme v predstihu informovať o termíne. Absolvovanie pokračujúceho kurzu je dobrovoľné.

LEKTORKA

Pawla Šoltisová – učí výtvarné predmety na strednej umeleckej škole, je nadšenkyňa rozvoja kreativity a inovatívnych prístupov výtvarnej pedagogiky.

PRAKTICKÉ INFO

Kurz je vhodný pre amatérov aj úplných začiatočníkov všetkých vekových kategórií od 15 rokov.  Všetky pomôcky a materiál na kreslenie budú k dispozícii.

Snažíme sa dodržiavať bezpečnostné a hygienické opatrenia v súlade s aktuálnymi nariadeniami (Covid-9), aby sa účastníci v tomto smere cítili bezpečne.

Počet miest je obmedzený, preto odporúčame prihlásiť sa čo najskôr a  úhradou zálohy si zarezervujete miesto.

*/ Po individuálnej dohode môžeme zvážiť účasť aj mladšieho nadšenca pre kaligrafiu v sprievode dospelého (so zľavou pre dvojice).

Na kurz je potrebná registrácia. Počet miest je obmedzený, preto odporúčame prihlásiť sa čo najskôr. Pred kurzom posielame prihláseným na e-mail podrobné propozície.

Chcete kurz darovať? Radi Vám vystavíme darčekovú poukážku.

Po zaregistrovaní dostanete e-mailom potvrdenie o prijatí prihlášky a ďalšie info. Ak nedostanete spätnú odpoveď do 3 pracovných dní, prosíme kontaktujte nás na doleuvedené údaje. V prípade, že sa neprihlási dostatočný počet záujemcov, vyhradzujeme si právo zrušenia termínu a ponúkneme náhradný.

ON-LINE PRIHLÁŠKA