Ďakujem za prekrásny a plnohodnotný zážitok na kurze kreativity. Robíte ľudí šťastnými a to je veľká vec!

Mária B., Dunajská Streda

Výborne zorganizovaný kurz základov kaligrafie, príjemné lektorky, jednoducho a veľmi dobre vysvetlené, teším sa na pokračujúci kurz!

Eva Kyselicová, Bratislava / www.navidieku.sk

Po kurze kaligrafie som trénovala mnoho hodín a teraz sa vďaka Ateliéru Amulet teším z takmer perfektných riadkov z môjho pera (aj keď je to zatiaľ len jeden druh písma). Ťažko je odísť od písacieho stola od tak elegantného hobby (ako to nazvala iná účastníčka kurzu), najmä ak existuje toľko farieb, ťahov a  možností využitia kaligrafie a príležitostí relaxovať a zároveň sa zlepšovať.

Petra Kosíková, Mokrý Háj / www.atelierknihy.sk

„Kurz doodligu bol super a podnietil ma k tomu, že si každý deň niečo čarbem.“

Peter Moťovský, Levice

Víkend v Banskej Štiavnici bol pre nás príjemnou kombináciou nezvyčajnej aktivity a relaxácie. Vďaka aj za praktické rady ako sa v bežnom dni plnom stresu nachvíľku zastaviť a načerpať pozitívnu energiu (nielen pri kreslení), nový pohľad na veci okolo nás, vnímanie tvarov, odtieňov – skrátka skutočnej reality mimo rokmi naučených šablón.

Monika B.  a Miroslav K.

„Mám náročné ´ľavohemisférové´ zamestnanie, ale viem, že u vás načerpám energiu. Z workshopu maľovania si odnášam ďalší originál, ktorý poteší oko a dodáva mi sebavedomie, že aj keď som amatér, „aj ja môžem“. Želám celému kolektívu aj sebe, veľa ďalších tvorivých príležitostí.“

Marcela R., Trnava

Kurz kreslenia pravou hemisférou splnil moje očakávania, len teraz bojujem sama zo sebou, ako som mohla nakresliť ten portrét, nedá sa mi uveriť, že to je moje dielo…

Eva P., Hamuliakovo

Na začiatku kurzu som mal aj obavy, či nebudem najstarší a najnemožnejší, že sa verejne strápnim. Ale nálada bola priateľská a asi aj to prostredie zaúčinkovalo – vrátil som sa do detských časov a snažil sa brať to ako hru. A keby som nezažil, neuveril by som, že kreslenie je niekde v nás. Mám úžasnú chuť zase niečo tvoriť a vďaka tomu, že už som na dôchodku, určite sa k tomu dostanem. Ďakujem Vám ešte raz!!!

Ján K. Pezinok (Kurz kreslenia pravou hemisférou, BA)