Nakresli portrét podľa obrazu alebo fotografie – 2. level

TERMÍN: 24. október 2021 (nedeľa)
ČAS: 10:00 – 18:00 hod.
MIESTO: Bratislava, Stará jedáleň – komunitné centrum, Pekná cesta 4
CENA: 65,- Eur
  • Možnosť platenia poukážkami BenefitPlus, Edenred a Cafeteria
  • Chcete kurz darovať ? Radi Vám vystavíme darčekovú poukážku.

Pokračujúci zážitkový kurz kresliarskych zručností zameraný na zobrazovanie videnej reality a rozvoj kreativity.

PROGRAM

Kreslenie, ako každá iná zručnosť sa zlepšuje tým, že sa ju vykonávame. Najlepšie pravidelne a sústredene. Na pokračujúcom kurze sa nielen kreslí – striedame ho s harmonizačnými a kompenzačnými technikami. Viacerými kresliarskymi etudami sa dotkneme kreatívneho sveta výtvarného umenia. Do obalu vám pribudnú ďalšie kresby, teoretické materiály a certifikát.

V závere nakreslíme portrét známej osobnosti podľa obrazu alebo fotografie (podľa vlastného výberu) a podobnosť nebude čisto náhodná…

LEKTORKA

Pawla Šoltisová – učí výtvarné predmety na strednej umeleckej škole, je nadšenkyňa rozvoja kreativity a inovatívnych prístupov výtvarnej pedagogiky.

PRAKTICKÉ INFO

Podmienkou účasti je absolvovanie základného kurzu (Kreslenie KPH –level 1).  Všetky pomôcky a materiál na kreslenie budú k dispozícii. Počet miest je obmedzený, preto odporúčame prihlásiť sa čo najskôr.

Snažíme sa dodržiavať bezpečnostné a hygienické opatrenia v súlade s aktuálnymi nariadeniami (Covid-9), aby sa účastníci v tomto smere cítili bezpečne.

Na kurz je potrebná registrácia. Počet miest je obmedzený, preto odporúčame prihlásiť sa čo najskôr. Pred kurzom posielame prihláseným na e-mail podrobné propozície.

Po zaregistrovaní dostanete e-mailom potvrdenie o prijatí prihlášky a ďalšie info. Ak nedostanete spätnú odpoveď do 3 pracovných dní, prosíme kontaktujte nás na doleuvedené údaje. V prípade, že sa neprihlási dostatočný počet záujemcov, vyhradzujeme si právo zrušenia termínu a ponúkneme náhradný.

ON-LINE PRIHLÁŠKA