kurz písania špicatým hrotom MK_03


TERMÍN: 17. marec 2017 (sobota 10-15 hod)
MIESTO: Bratislava – RačaAlstrova 6
CENA:      55,- € 


Na intenzívnom kurze modernej kaligrafie si osvojíme písanie tradičným kaligrafickým nástrojom – pružným špicatým pierkom v násadke. 

Podmienkou pre účasť na kurze je absolvovanie nášho základného kurzu kaligrafie, kde sme si vysvetlili princípy a postupy, na ktoré nadviažeme. Než sa pustíme do tréningu modernej abecedy, vyskúšame si písanie s pružným špicatým pierkom a základy historickej abecedy, tzv. anglického krasopisu. 

Moderná abeceda poskytuje variabilné možnosti  pre Váš individuálny rukopis. 

Nebudú chýbať ani inšpirácie rôzneho využitia modernej kaligrafie, prezradíme grify a finty okolo pomôcok, papiera a vhodných atramentov.

Lektorka: Janka Findlová
PRAKTICKÉ INFO:

Kurz je vhodný pre pokračujúcich záujemcov o písmo a kaligrafiu, podmienkou je absolvovanie základného kurzu kaligrafie. Na kurz si nemusíte nič doniesť. V cene je lektorský poplatok, pracovný zošit, pierko s násadkou a použitý materiál.

Kurzisti budú mať možnosť dokúpiť si rôzne kaligrafické nástroje a pomôcky, (napríklad špeciálnu rúčku s bočným ramenom len za 7 €).

K dispozícii bude malé občerstvenie.

PRIHLÁŠKY:

TU VYPLŇTE elektronickú prihlášku

Po zaregistrovaní dostanete e-mailom potvrdenie o prijatí prihlášky a ďalšie info. Ak nedostanete spätnú odpoveď do 3 pracovných dní, prosíme kontaktujte nás na doleuvedené údaje. V prípade, že sa neprihlási dostatočný počet záujemcov, vyhradzujeme si právo zrušenia termínu a ponúkneme náhradný.

KONTAKT (preferujeme e-mailovú komunikáciu)