intenzívny kurz písania špicatým hrotom KM_06_17


TERMÍN: 11. jún 2017 (nedeľa, 10-15 hod)
MIESTO: Bratislava – Rača, Alstrova 6
CENA:      55,- € (lektor, pracovný zošit + kaligrafický set)


Na kurze súčasnej modernej kaligrafie si osvojíme písanie tradičným kaligrafickým nástrojom – pružným špicatým pierkom v násadke. Nacvičíme si modernú abecedu, ktorá  poskytuje kreatívne možnosti  pre Váš individuálny rukopis.

Podmienkou pre účasť na tomto kurze je absolvovanie nášho základného kurzu kaligrafie, na ktorom sme si vysvetlili princípy a postupy, na ktoré nadviažeme. Než sa pustíme do tréningu modernej abecedy, vyskúšame si písanie s pružným špicatým pierkom a základy tzv. anglického krasopisu.

Nebudú chýbať ani inšpirácie rôzneho využitia modernej kaligrafie, prezradíme grify a finty okolo pomôcok, papiera a vhodných atramentov.

Lektorka:

Janka Findlová

PRAKTICKÉ INFO:

Kurz je vhodný pre pokračujúcich záujemcov o písmo a kaligrafiu, podmienkou je absolvovanie základného kurzu kaligrafie. Na kurz si nemusíte nič doniesť. V cene je lektorský poplatok, pracovný zošit a set nástrojov na modernú kaligrafiu (v hodnote 10€), ktorý vám ostane. Kurzisti budú mať možnosť dokúpiť si rôzne kaligrafické nástroje a pomôcky. K dispozícii bude malé občerstvenie.

PRIHLÁŠKY:

TU VYPLŇTE elektronickú prihlášku

Po zaregistrovaní dostanete e-mailom potvrdenie o prijatí prihlášky a ďalšie info. Ak nedostanete spätnú odpoveď do 3 pracovných dní, prosíme kontaktujte nás na doleuvedené údaje. V prípade, že sa neprihlási dostatočný počet záujemcov, vyhradzujeme si právo zrušenia termínu a ponúkneme náhradný.

KONTAKT (preferujeme e-mailovú komunikáciu)