Workshop tvorenia osobného denníka

TERMÍNY: 22. január 2020 (streda)
ČAS: 17:30- 20:00 hod.
MIESTO: Bratislava, Kabinet pomalosti, Račianska 78
CENA: 40,- Eur
ZĽAVA: V cene je ŠTARTOVACÍ BALÍČEK  v hodnote 10 € a materiál.

Viete čo je BULLET JOURNAL?
Je to osobný diár, ktorý si tvoríte, pričom plánujete a napĺňate vaše ciele a sny. Jeho hodnotu určite oceníte, keď sa stane vaším nerozlučným spoločníkom a navyše sa kreatívne vybláznite!

Bullet journal vymyslel Carrol Ryder ako efektívnu formu plánovania, no postupne prerástol do inšpiratívnej záľuby tvorenia kreatívneho diára na mieru a stal sa hitom.

Možno vás už dávno lákalo mať vlastné „BuJo“ (čítaj bužo – tak sa dôverne prezýva :), ale odrádza vás, že neviete pekne kresliť, krásne písať – a vôbec, že to zaberie veľa času?  Na našom workshope získate užitočné rady a skratky k vytúženému denníku.
Je vhodný pre každého s kreatívnym duchom od 14 – 100 rokov. Workshop bude v komornom prostredí, 4-8 účastníkov.

 

PROGRAM

  • trochu teórie: čo je Bullet journal, ukážky rôznych diárov…
  • ako začať, čo potrebujete
  • štruktúra plánovania a úprava stránok
  • kreatívne formy nadpisov, plánovacích elementov…
  • vhľad do ročného, mesačného, týždenného a denného plánovania
  • praktické zdobenie: washi pásky, nálepky, kreslenie, písanie (handlettering)
  • odporúčania, tipy a triky na tvorbu

LEKTORKA

Mgr. Veronika Barabášová, rodená plánovačka aj tvorivá duša. Venuje sa písmu, kaligrafii a kreatívnym činnostiam pod značkou Čmáry. Má bohaté skúsenosti s tvorbou BuJo, o ktoré sa rada podelí.

PRAKTICKÉ INFO

Na workshop si nemusíte nič doniesť. V cene je aj ŠTARTOVACÍ BALÍČEK kvalitných písacích potrieb v hodnote 10,- Eur a niekoľko darčekov a prekvapení.

Na stretnutí budú k dispozícii všetky potrebné nástroje a materiál (rôzne písacie pomôcky, papiere, nálepky…). Netreba si doniesť nič, malé občerstvenie bude pripravené.

Na workshop je potrebná registrácia. Počet miest je obmedzený, preto odporúčame prihlásiť sa čo najskôr. Pred kurzom posielame prihláseným podrobné propozície.

Ak máte záujem o iný termín, napíšte nám.

PRIHLÁŠKA

PREHLÁSENIE: vaše údaje sú u nás v bezpečí, neposkytneme ich druhým subjektom.

Po zaregistrovaní dostanete e-mailom potvrdenie o prijatí prihlášky a ďalšie info. Ak nedostanete spätnú odpoveď do 3 pracovných dní, prosíme kontaktujte nás na doleuvedené údaje. V prípade, že sa neprihlási dostatočný počet záujemcov, vyhradzujeme si právo zrušenia termínu a ponúkneme náhradný.

KONTAKT (preferujeme e-mailovú komunikáciu)
ON-LINE PRIHLÁŠKA