Project Description

tvoríme osobný denník – bullet journal

Viete čo je BULLET JOURNAL? Je to osobný diár, ktorý si tvoríte, pričom plánujete a napĺňate vaše ciele a sny. Jeho hodnotu určite oceníte, keď sa stane vaším nerozlučným spoločníkom a navyše sa kreatívne vybláznite!

Bullet journal vymyslel Carrol Ryder ako efektívnu formu plánovania, no postupne prerástol do inšpiratívnej záľuby tvorenia kreatívneho diára na mieru a stal sa hitom.

Možno vás už dávno lákalo mať vlastné „BuJo“ (čítaj bužo – tak sa dôverne prezýva :), ale odrádza vás, že neviete pekne kresliť, krásne písať – a vôbec, že to zaberie veľa času?  Na našom workshope získate užitočné rady a skratky k vytúženému denníku.
Je vhodný pre každého s kreatívnym duchom od 14 – 100 rokov. Workshop bude v komornom prostredí, 4-8 účastníkov.

PROGRAM

– Trochu teórie: čo je Bullet journal, ukážky rôznych diárov…
– Ako začať, čo potrebujete.
– Štruktúra plánovania a úprava stránok.
– Kreatívne formy nadpisov, plánovacích elementov…
– Vhľad do ročného, mesačného, týždenného a denného plánovania.
– Praktické zdobenie: washi pásky, nálepky, kreslenie, písanie (handlettering).
– Odporúčania, tipy a triky na tvorbu.

LEKTORKA

Mgr. Veronika Barabášová, rodená plánovačka aj tvorivá duša. Venuje sa písmu, kaligrafii a kreatívnym činnostiam pod značkou Čmáry. Má bohaté skúsenosti s tvorbou BuJo, o ktoré sa rada podelí.

NÁŠ TIP

Kurz je vhodný ako teambuilding pre pracovné kolektívy, zažijete na ňom aj veľa zábavy.

 

ČO POVEDALI  ABSOLVENTI  O KURZE?

„Cítila som sa v ateliéri výborne ako na stretku so starými priateľkami. Lektorka Veja mala všetko perfektne pripravené, dostali sme pomôcky a veľa darčekov, to bolo príjemné. A veľa sme sa naučili, ani som nemala kedy mať strach, že nie som veľmi zručná. Teším sa na zapĺňanie ďalších stránok denníka“.
Jana Poláčková, Piešťany

„Bola som na kurze s dcérkou, ktorá ho dostala k narodeninám. Pôvodne som myslela, že to je koníček pre mládež, teraz som vďačná, že mám užitočnú pomôcku pre moje podnikanie, ale aj zlepšovanie zdravia, návykov a uvidím, čo ešte… A domácka atmosféra s koláčikom nemala chybu!“
Adriana M., Bratislava

„Workshop nesklamal, napriek tomu, že som si diár robila už dlhšie podľa seba. Absolvovala som v Amulete už zopár kurzov kaligrafie a tu ju môžem využiť. Dozvedela som sa dobré rady, ako plánovať a zapáčilo sa mi, že denník môže byť aj hravý, plný prekvapení. Veľmi príjemne strávený čas a radostná atmosféra, vďaka.“
Petra H.

FOTOGRAFIE

AKTUÁLNE TERMÍNY

Prehľad aktuálnych kurzov a workshopov

Ak máte záujem o kurz a nemáme vypísaný aktuálny termín, napíšte nám.